12.1" 4 Telli (262X199) Touch Panel - AST-121A080A
Büyüt
Görseller sadece referans içindir. Kesin özellikler için üretici ürün sayfasına bakınız.
Ürün Adı
Açıklama
Belgeler
Teslimat Bilgisi
Yorumlar
Teslimat ve Fiyat
KDV Dahil TL 17.431,53 TL (KDV Dahil TL)
Canlı Destekten Yardım Alın
Hızlı Kargo
Bu ürün geldiğinde mail ile haber almak için, tıklayınız.
Dokunmatik Panel 12.1 inç 4 Telli Touch Panel (262X199) AST-121A080A
Yurtdışından temin edilmektedir. Teslim süresi ve güncel fiyat sormanız gerekir.
Ürün Açıklaması
Touchscreen - Kullanım Teli
4 Telli
Çapraz Ekran Boyutu (Aktif)
12.1" (307.34mm)